sobota, 14 czerwca 2014

Dzień z "Hello Day" to Happy Day !

Rewelacyjna kampania testowania z wielkim rozmachem ! 
Za sprawą portalu Rekomenduj.to zakwalifikowałam się do akcji testowania funkcjonalnych płatków i owsianek. A jest co testować... mmm !!!!
Paczka którą otrzymałam przerosła moje wszelkie oczekiwania. Ładnie to nazywając to jest to paczka "na bogato" ;-)
Widać że organizatorzy akcji naprawdę postarali się aby "Hello Day" trafiło do jak największego grona.

Najlepiej łączyć w pary zestawy smakowe płatki + owsianka ponieważ mam wtedy możliwość wybrania która konsystencja bardziej mi odpowiada i...
 • Duet GLAMOUR
Opis producenta: "Hello Day!® GLAMOUR jest źródłem witaminy C, E i selenu. Selen pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie. Witamina C pomaga w produkcji kolagenu, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie skóry, a witamina E pomaga w ochronie komórek przed starzeniem. Pełne ziarno. Naturalne źródło błonnika."
MOJA OCENA:Wybitnie w tym zestawie króluje słodka malinka. Osobiście preferuję produkty śniadaniowe zalewane gorącym mlekiem niż wodą co zastosowałam również tutaj. Efekt? Pyszne, szybkie i sycące śniadanie
 •  Duet ENERGY
Opis producenta: "Hello Day!® ENERGY jest źródłem witaminy C i żelaza. Witamina C zwiększa przyswajanie żelaza, które pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie i w uwalnianiu energii z pożywienia. Pełne ziarno. Naturalne źródło błonnika."
MOJA OCENA: Zdecydowanie to nie jest mój faworyt. Pięknie pachniało ale w smaku.. bezszału
 •   Duet FOCUS
Opis producenta: "Hello Day!® FOCUS jest źródłem magnezu i witaminy B6, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Pełne ziarno. Naturalne źródło błonnika"
MOJA OCENA: Tu naprawdę są kawałki truskawek !! :) pycha... syte, smaczne
 •   Duet FIT
Opis producenta: "Hello Day!® FIT jest bogatym źródłem błonnika. Zawiera delikatny, rozpuszczalny błonnik pszenny oraz błonnik żytni, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu jelit. Pełne ziarno. Naturalne, bogate źródło błonnika."
MOJA OCENA: Ponadto barierowe opakowanie - gwarantuje doskonałą jakość produktu oraz świeżość przez długi czas. Skutecznie chroni przez zmianą temperatur, wilgocią i obcymi zapachami, które nie przedostają się do środka. 
Ważne: "Mleko w proszku to nic innego jak krowie, pasteryzowane mleko, które zostało poddane działaniu ciepła, pod którego wpływem nadmiar wody wyparowuje. Podobnie jak mleko płynne, jest źródłem wielu cennych składników odżywczych takich jak wapń, potas, fosfor, magnez, tiamina (witamina B1), ryboflawina (witamina B2) oraz witaminy B6 i B12. Z powodu braku zawartości wody, mleko w proszku może być przechowywane przez długi czas przy zachowaniu odpowiednich warunków".. to tak w ramach wyjaśnienia dla sceptyków :)

Cena ok 2 zł za saszetkę 50g

Z przyjemnością rozdaję zestawy wraz z ulotkami rodzinie i znajomym. Staram się dopasowywać duet do trybu życia danej osoby. Jak do tej pory spotkałam się z wieloma pozytywnymi opiniami. Oby tak dalej Hello Day!!! :-)5 komentarzy:

 1. no to jestem po pierwszym hello i mniam :) narazie zyje ;) smakowało :) dziekuje !

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się niezmiernie że nadal żyjesz :P zobaczysz jaka teraz będziesz Happy Fit :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też jestem po konsumpcji zestawu ENERGY i udało się przeżyć :).
  Płatki są smaczne zarówno na sucho :), a dzięki dodatkowi mleka w proszku po zalaniu wodą całość też jest bardzo smaczna. Tylko po zalaniu nie można dać się oderwać na pięć minut bo rozwodnione płatki to nie jest coś co lubię :D
  Nigdy nie przepadałem za owsianką i długo zwlekałem z jej zrobieniem, lecz głód zrobił swoje i przy bezowocnych poszukiwaniach w szufladzie czegoś zjadliwego w końcu skapitulowałem i postanowiłem zaryzykować. Ku mojemu zdziwieniu po zalaniu wodą to co otrzymałem okazało się zjadliwe ;) i co dziwniejsze całkiem smaczne i pożywne

  OdpowiedzUsuń
 4. Trochę więcej czasu potrzebowałam niż myślałam żeby naspisać opninię, ale w końcu się dziś udało: Płatki bardzo są dobre i mogę naprawdę każdemu polecać. Szkoda że ne mam więcej :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Idealne jako szybki posilek, syci na ok 3 godziny. Zdecydowanie polecam!

  OdpowiedzUsuń