piątek, 7 lutego 2014

Tabletki Finish Quantum vs Fairy Platinum All in one

Kolejne próbki tabletek zmywających, tym razem są to tabletki Finish Quantum. Ciekawe co kryje się pod eleganckim opakowaniem :)


MOJA OCENA: Otoczka od tabletki rozpuściła się bez problemu... No dobrze, ale jak szczerze to szczerze :) Kilka prób z tabletkami Finish Quantum w porównaniu z Fairy Platinum All in one --> te pierwsze wymiękają :>
Na naczyniach pozostały zacieki, nie wszystko udało się dobrze doczyścić. Część musiałam potem poprawiać za pomocą własnych rączek :)

Mając zatem wybór stojąc z gamoniowatą miną przed półkami sklepowymi uginającymi się od towaru zdecydowanie mój wybór nie padnie na Finish Quantum


1 komentarz:

  1. Finish Quantum

    Używaliśmy (krótko!) Finish Quantum w pracy (gdzie jest zawsze dużo ludzi a co za tym idzie dużo brudnych talerzy, szklanek i kubków). Kupiliśmy je skuszeni obietnicą olśniewająco czystych naczyń - niestety okazały się gorsze niż tanie tabletki z popularnej sieci drogerii. Przy dużej ilości naczyń w zmywarce otoczka tabletki i to czerwone "coś" przylepiało się do naczyń, często też trzeba było poprawiać robotę zmywarki i myć naczynia (zwłaszcza filiżanki po kawie) ręcznie. Finishowi Quantum mówię zdecydowane NIE!

    OdpowiedzUsuń