wtorek, 18 lutego 2014

❤❤ Love for Lovela ❤❤

W związku z udaną rejestracją na portalu firmy produkującej produkty do prania ciuszków dziecięcych - Lovela otrzymałam próbki do sprawdzenia w domowym zaciszu jak działają ichnie specyfiki. Oczywiście nie obyło się bez małych zawirowań związanych z wysyłką, ale miła obsługa adresu kontaktowego wysłała drugi raz przesyłkę (pierwsza zaginęła w akcji:> )

Korzystając z promocji w sieciówce Lidl kupiłam od razu proszki do koloru i do białego. Robiąc pranie w proszku całkiem sporo trzeba go wrzucić do pralki ale na ubrankach nie ma ani grama pozostałości proszkowych.

 MOJA OCENA: Całkiem dobrze dopiera zatwardziałe plamy ( co nie znaczy że w 100% wszystko zniknie). Bardzo przyjazny zapach prania (kotu także przypadł do gustu:D ). Wydaje mi się że startując z zawodem praczki domowej ;) będzie to proszek któremu pozostanę wierna. 
Tylko jedna mala uwaga, piorąc w proszku lub płynie należy dodać jeszcze jakiś płyn zmiękczający pranie ponieważ bez tego ciuszki są trochę sztywne. Można z tym żyć ale .. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz